Výsledková listina 3. ročníku Grymovské desítky 5. 3. 2011 - pořadí dle kategorií - oficiální výsledky
Pořadí jmeno cislo rocnik mesto cas M/Ž
KATEGORIE A
1. Blaha Tomáš  2 1976 AK Asics Kroměříž 0:33:37 m
2. Kučera Petr 32 1975 SK Salix Grymov 0:33:47 m
3. Polášek Jan 4 1983 SK Hranice 0:34:12 m
4. Vymazal Petr 3 1975 SK Salix Grymov 0:36:30 m
5. Židlík Pavel 14 1977 Sanita Car Holešov 0:36:55 m
6. Nový Zdeněk 29 1975 SK KZ Prostějov 0:37:07 m
7. Svačina Karel 26 1985 Pampeliška Olomouc 0:37:39 m
8. Barabáš Jan 85 1976 TTC Olomouc 0:38:02 m
9. Večeřa Roman 115 1980 Biatlon Prostějov 0:38:14 m
10. Abendorth Jan 33 1977 Lipník n. Bečvou 0:38:15 m
11. Dam David 19 1984 AK Olomouc 0:38:40 m
12. Skopalík Zbyněk 27 1978 KVS Náměšť na Hané 0:38:55 m
13. Otrusina Jiří 23 1982 SK OB Prostějov 0:39:01 m
14. Kopečný František 28 1991 TTS Osek nad Bečvou 0:39:25 m
15. Frydrych Martin 101 1983 Líšná 0:39:34 m
16. Stehlík Radim 104 1975 AK Kroměříž 0:39:43 m
17. Morávek Radek 18 1994 AK Olomouc 0:39:47 m
18. Rapčan Lukáš 97 1978 Dracy team 0:39:50 m
19. Vrzal Dominik 31 1994 Sport na Sladovnách Kroměříž 0:40:02 m
20. Haluzík Marek 34 1974 Dracy team 0:40:05 m
21. Míka Radan 88 1977 RMC Lipník 0:40:16 m
22. Brtník Jan 59 1980 AK Olomouc 0:40:23 m
23. Bartík Patrik 63 1976 KES Buk Team 0:40:29 m
24. Lovas Tomáš 16 1979 ASPOT Hulín 0:41:12 m
25. Brzukala Tomáš 54 1991 Bzuk Team 0:42:19 m
26. Smolicha David 72 1978 Nový Malín 0:42:50 m
27. Dohnal Petr 92 1981 Zapro triteam 0:42:58 m
28. Zahradník Karel 70 1976 TUFO 0:42:59 m
29. Kalianko Štěpán 84 1975 TTC Olomouc 0:43:00 m
30. Nábělek Aleš 96 1973 Cyklosport Chropyně KTM 0:43:47 m
31. Pok Pavel 99 1974 Dracy team 0:43:49 m
32. Beňa Marek 118 1976 Přerov 0:44:24 m
33. Odehnal Aleš 113 1975 Biathlon Prostějov 0:44:36 m
34. Vařeka Pavel 69 1975 Orrero Litovel 0:44:39 m
35. Vávra Tomáš 76 1974 Olomouc 0:44:53 m
36. Gerec Jaroslav 78 1974 OS BK Furča Košice 0:45:06 m
37. Horák Ondřej 90 1984 Rocktechnik TT 0:46:58 m
38. Mlčák Martin 116 1978 Horní Moštěnice 0:47:02 m
39. Fík Antonín 79 1983 Přerov 0:47:09 m
40. Slezáček Tomáš 120 1976 Přerov 0:48:18 m
41. Byrtus Marian 68 1984 Prostějov 0:49:22 m
42. Žůrek Jiří 81 1976 SMSF Splavsko 0:51:00 m
43. Ház Stanislav 75 1972 Team Kunst 0:51:43 m
44. Skácel Tomáš 62 1976 Vlčice 0:52:24 m
45. Laitoch David 123 1975 Přerov 0:53:40 m
KATEGORIE B
1. Štefko Robert 1 1968 AK Asics Kroměříž 0:31:55 m
2. Bětík Petr 5 1969 Sokol Opava 0:33:46 m
3. Sedláček Josef 13 1970 V.I.K-Kamík-Tučapy 0:35:45 m
4. Svoboda Tomáš 15 1970 Všechovice 0:36:35 m
5. Švancara Jiří 21 1971 Vranovice-Kelčice 0:38:35 m
6. Lipenský Martin 20 1969 Fort SMC Ústí n. Orlicí 0:39:05 m
7. Dvorský Michal 22 1968 SMSF Splavsko 0:39:25 m
8. Jurčík Pavel 25 1965 Zapro triteam 0:39:51 m
9. Jankto Petr 89 1971 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:40:31 m
10. Frank Pavel 110 1968 Moravský Beroun 0:41:17 m
11. Havlík Roman 94 1965 Lošov 0:42:45 m
12. Zemánek Petr 98 1968 Dracy team 0:43:08 m
13. Vodička Jan 83 1968 TTC Olomouc 0:45:49 m
14. Zdráhal Jaroslav 56 1963 TTS Osek nad Bečvou 0:47:08 m
15. Kopečný František 107 1962 TTS Osek nad Bečvou 0:47:47 m
16. Teplíček Libor 50 1968 KVS Náměšť na Hané 0:47:52 m
17. Řehulka Pavel 111 1971 Olomouc 0:48:48 m
KATEGORIE C
1. Zátopek Jiří 66 1960 X-Air Ostrava 0:39:45 m
2. Gočalovský Ladislav 53 1960 Rocktechnik TT 0:41:27 m
3. Gerec Miroslav 80 1953 OS BK Furča Košice 0:43:22 m
4. Smutný Zdeněk 122 1957 AK Drnovice 0:43:54 m
5. Barbořák Bohuš 93 1959 TJ Liga 100 Olomouc 0:44:12 m
6. Talaš Jaromír 74 1954 SKD Otrokovice 0:44:31 m
7. Mikita Pavel 71 1952 Sever Brno 0:45:51 m
8. Raclavský  Vlastimil 64 1955 TJ Liga 100 Olomouc 0:46:33 m
9. Horák Josef 91 1957 Dracy Dřevohostice 0:46:56 m
10. Vašalovský Vítězslav 67 1959 Bystřice pod Hostýnem 0:47:11 m
11. Svačina Karel 108 1952 Pampeliška Olomouc 0:48:53 m
12. Lisa Otto 58 1959 Orrero Litovel 0:53:48 m
KATEGORIE D
1. Vodička Jan 52 1945 MK Radslavice 0:45:20 m
2. Chytil Vladimír 57 1950 DD Všechovice 0:46:05 m
3. Pospíšil Česlav 102 1951 TTS Osek nad Bečvou 0:48:07 m
4. Pikal Karel 106 1949 KVS Náměšť na Hané 0:52:47 m
5. Lerch Vladislav 119 1948 Olomouc 0:56:49 m
KATEGORIE E
1. Lajčík Alois 82 1940 AK Olomouc 0:49:06 m
2. Tomíšek Jindřich 73 1939 Obec Říkovice 0:52:53 m
3. Merta Jaroslav 51 1935 Iscarex Česká Třebová 0:55:19 m
KATEGORIE F
1. Dorazilová Jana 17 1978 AK Kroměříž 0:39:49 ž
2. Šromotová Pavlína 86 1979 TTC Olomouc 0:43:10 ž
3. Planičková Lenka 100 1991 AK Olomouc 0:43:20 ž
4. Hynštová Iveta 61 1988 AHA Vyškov 0:44:19 ž
5. Slováčková Hana 87 1981 RMC - Kola Kaňkovský 0:45:14 ž
6. Huvarová Veronika 95 1986 Kozina 0:47:41 ž
7. Pechová Pavlína 121 1981 TJ Liga 100 Olomouc 0:48:36 ž
8. Svačinová Jitka 109 1984 Pampeliška Olomouc 0:49:27 ž
KATEGORIE G
1. Palíšková Jarmila 55 1976 SK Salix Grymov 0:43:55 ž
2. Jedenástíková Pavlína 24 1973 TJ Sokol Mrsklesy 0:48:40 ž
3. Polachová Lenka 77 1969 TJ Liga 100 Olomouc 0:53:53 ž
KATEGORIE H
1. Hynštová Marie 60 1957 AHA Vyškov 0:43:15 ž
2. Machalická Libuše 103 1964 Fortex Moravský Beroun 0:48:20 ž
3. Tovaryšová Hana 65 1961 SK Přerov 0:50:08 ž
KATEGORIE PŘÍCHOZÍ
1. Nábělková Kateřina 388 1974 Cyklosport Chropyně KTM 0:23:12 ž
2. Stehlíková Jitka 105 1976 AK Kroměříž 0:23:23 ž
3. Coufalová Radka 114 1978 Biatlon Prostějov 0:23:47 ž
4. Odehnalová Jitka 112 1971 Biatlon Prostějov 0:27:43 ž
5. Laitochová Pavlína 416 1977 Přerov 0:31:38 ž
6. Břusková Kamila 117 1977 TTC Olomouc 0:49:25 ž
  KATEGORIE PÁRY          
1. Coufalová Radka 114 1978 Biatlon Prostějov 0:23:47 ž
1. Večeřa Roman 115 1980 Biatlon Prostějov 0:38:14 m
2. Stehlíková Jitka 105 1976 AK Kroměříž 0:23:23 ž
2. Stehlík Radim 104 1975 AK Kroměříž 0:39:43 m
3. Nábělková Kateřina 388 1974 Cyklosport Chropyně KTM 0:23:12 ž
3. Nábělek Aleš 96 1973 Cyklosport Chropyně KTM 0:43:47 m
4. Odehnalová Jitka 112 1971 Biatlon Prostějov 0:27:43 ž
4. Odehnal Aleš 113 1975 Biathlon Prostějov 0:44:36 m
5. Laitochová Pavlína 416 1977 Přerov 0:31:38 ž
5. Laitoch David 123 1975 Přerov 0:53:40 m
Zpracoval ing.Ptáček Ladislav